Контакт

Бидгощ, Куявсько-Поморська воєводська адміністрація

Офіс Фонду Еміка в Бидгощі

Офіс фонду Емік у Торуні

команда

Проект "Ти маєш право знати! Plus"

Projekt bez tytulu v2
координатор проекту Przemysław Wyciechowski
+48798704908
przemyslaw.wyciechowski@emic.com.pl

консультації

Projekt bez tytulu v3
Консультант в інформаційно-консультативний пункт Olga Kuratnik
507 412 653
olga.kuratnik@emic.com.pl

Співпраця зі школами

Projekt bez tytulu
Співпраця зі школами Sylwia Antonowicz
507 412 653
sylwia.antonowicz@emic.com.pl

Просування і волонтерство

Projekt bez tytulu1
Спеціаліст з просування і волонтерства Katarzyna Margalska-Sędziak
511176007
katarzyna.margalska@emic.com.pl

Ринок праці

Projekt bez tytulu2
Спеціаліст ринку праці Przemysław Wyciechowski
798 704 908
przemyslaw.wyciechowski @emic.com.pl

інтеграція

інтеграція
Спеціаліст по інтеграції Justyna Permus-Sałańska
663 112 663
justyna.permus-salanska@emic.com.pl

Юридична підтримка

Юридична підтримка
адвокат Łukasz Lewandowski
lukasz.lewandowski@emic.com.pl

Психологічна допомога

Психологічна допомога
психолог Lidia Chylewska-Barakat
lidia.barakat@emic.com.pl
12 400x267
Lidia Chylewska-Barakat
lidia.barakat@emic.com.pl
Projekt bez tytulu5
Magdalena Pyrek
magdalena.pyrek@emic.com.pl
Martyna Laskowska
Martyna Laskowska
martyna.laskowska@emic.com.pl

вчителі

рахівництво

MariaWWW 300x200
Бухгалтер Maria Niemyjska
maria.niemyjska@emic.com.p

адміністрація

Projekt bez tytulu7
адміністративний фахівець/спеціаліст з працевлаштування Radosław Wyciechowski
radoslaw.wyciechowski@emic.com.pl