Specjalista/specjalistka ds. pozyskiwania funduszy ze środowiska biznesowego i od osób prywatnych

//Specjalista/specjalistka ds. pozyskiwania funduszy ze środowiska biznesowego i od osób prywatnych

Specjalista/specjalistka ds. pozyskiwania funduszy ze środowiska biznesowego i od osób prywatnych

W związku z realizacją grantu na rozwój instytucji przyznanego przez Fundację Batorego, zamierzamy w Fundacji Emic nawiązać współpracę ze specjalistą ds. pozyskiwania funduszy ze środowiska biznesowego i od osób prywatnych, która będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie w przygotowaniu strony internetowej fundacji.
  • Przeprowadzenie jednej kampanii crowdfundingowej.
  • Stworzenie ofert współpracy ze środowiskiem biznesowym.
  • Stworzenie strategii współpracy ze środowiskiem biznesowym.
  • Przygotowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych fundacji (we współpracy z grafikiem).

Fundacja EMIC od 2015 roku wspiera migrantów/migrantki i uchodźców/uchodźczynie w stawianiu pierwszych kroków w Polsce. Dążymy do tego, aby wspierane przez nas osoby osiągały niezależność: dobrze poznały język polski i polską kulturę, potrafiły się odnaleźć w nowej codzienności i stawały się jej częścią oraz były niezależne finansowo.

Przewidujemy, że osoba, z którą nawiążemy współpracę posiada duże doświadczenie ww. zakresie w organizacjach pozarządowych. W aplikacji prosimy o wysłanie CV oraz opisu doświadczenia, które potwierdza umiejętności wymagane do realizacji współpracy na adres: joanna.gus@emic.com.pl do dnia 17 marca br.

Przewidywany czas współpracy: kwiecień – listopad 2019 r., przewidywany poziom zaangażowania: 10-12 godzin/tygodniowo. Osoba odpowiedzialna za realizację zadań nie musi przebywać w biurze w Toruniu. Zależy nam na gotowości do kilku (przynajmniej 6) spotkań w biurze w Toruniu podczas trwania współpracy. Proponowane wynagrodzenie: 2 000 zł brutto brutto/miesiąc. Forma umowy: umowa zlecenie lub faktura.

By |2019-03-06T14:13:59+02:00Marzec 6th, 2019|Aktualności|0 Comments