Przyjazna Firma dla pracowników z zagranicy

//Przyjazna Firma dla pracowników z zagranicy

Przyjazna Firma dla pracowników z zagranicy

Pracodawco, czy w Twojej firmie zatrudniasz cudzoziemców i cudzoziemki? Jeśli jeszcze nie, to czy zastanawiałeś się, by zaprosić do swojego zespołu osoby zza granicy?

Co dla Ciebie jest ważne w procesie zatrudnienia pracowników i pracowniczek? Na co zwracasz uwagę: doświadczenie, wiedzę, a może umiejętności? Jakie inne kwestie są dla Ciebie istotne?

W poszukiwaniu odpowiedzi na powyższe pytania, koniecznie zapoznaj się z zagadnieniami proponowanymi w podręczniku „Przyjazna Firma. Zatrudnianie pracowników i pracowniczek z zagranicy”. Kwestie tu zaprezentowane mogą mieć znaczenie przy zatrudnianiu w Twojej firmie osób z innych krajów niż Polska.

Zagadnienia, jakie tu znajdziesz, pozwolą Ci odpowiedzieć na pytanie, skąd się biorą niektóre obawy związane z zatrudnianiem cudzoziemców i cudzoziemek, w jaki sposób budują się w nas obrazy, które często doprowadzają do nieporozumień. Dowiesz się czym jest kultura, stereotyp, uprzedzenie, etnocentryzm i szok kulturowy. Wiedza ta pozwoli Ci zrozumieć na czym polega praca w zespole wielokulturowym i jak poznane informacje wykorzystać w swoim biznesie. Prezentowany podręcznik stanowi kompendium wiedzy, które może tworzyć podstawę do dalszego jej pogłębiania.

Podręcznik „Przyjazna Firma. Zatrudnianie pracowników i pracowniczek z zagranicy”

By |2019-06-10T09:52:10+02:00Czerwiec 7th, 2019|Aktualności|0 Comments