Kontakt

Toruń Biuro Fundacji Emic

  • Klonowica 40/1,
    87-100 Toruń

  • 507 412 653

  • emic@emic.com.pl

  • godziny urzędowania:

    • poniedziałek: 8:00-16:00
    • wtorek: 8:00-16:00
    • środa: 8:00-18:00
    • czwartek: 08:00-16:00
    • piątek: 8:00-14:00

    Konsultacje w formie stacjonarnej będą udzielane po wcześniejszym umówieniu się droga mailową.

Bydgoszcz Biuro Fundacji Emic

Bydgoszcz w siedzibie Kujawsko Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego

Zespół

Projekt "Masz prawo wiedzieć! Plus"

Projekt bez tytulu v2
Koordynator projektu Przemysław Wyciechowski
+48798704908
przemyslaw.wyciechowski@emic.com.pl

Konsultacje

Projekt bez tytulu v3
Konsultantka w punkcie informacyjno-doradczym Olga Kuratnik
507 412 653
olga.kuratnik@emic.com.pl

Współpraca ze szkołami

Projekt bez tytulu
Specjalistka ds. współpracy ze szkołami Sylwia Antonowicz
+48785538984
sylwia.antonowicz@emic.com.pl

Promocja i wolontariat

Projekt bez tytulu1
Specjalistka ds. promocji i wolontariatu Katarzyna Margalska-Sędziak
511 176 007
katarzyna.margalska@emic.com.pl

Rynek pracy

Projekt bez tytulu2
Specjalista ds. rynku pracy Przemysław Wyciechowski
798 704 908
przemyslaw.wyciechowski @emic.com.pl

Integracja

Integracja
Specjalistka ds. Integracji Justyna Permus-Sałańska
663 112 663
justyna.permus-salanska@emic.com.pl

Obsługa prawna

Pomoc psychologiczna

12 400x267
Lidia Chylewska-Barakat
lidia.barakat@emic.com.pl
Projekt bez tytulu5
Magdalena Pyrek
magdalena.pyrek@emic.com.pl
Martyna Laskowska
Martyna Laskowska
martyna.laskowska@emic.com.pl

Lektorzy

Katarzyna Rytlewska
Katarzyna Rytlewska
katarzyna.rytlewska@emic.com.pl

Księgowość

MariaWWW 300x200
Księgowa Maria Niemyjska
maria.niemyjska@emic.com.p

Administracja

Projekt bez tytulu7
Specjalista ds. administracyjnych/ Specjalista ds. pośrednictwa pracy Radosław Wyciechowski
radoslaw.wyciechowski@emic.com.pl