Kontakt

Toruń Biuro Fundacji Emic

  • Klonowica 40/1,
    87-100 Toruń

  • 507 412 653

  • emic@emic.com.pl

  • godziny urzędowania:

    • poniedziałek: 8:00-12:00
    • wtorek: 12:00-18:00
    • środa: 8:00-18:00
    • czwartek: 08:00-14:00
    • piątek: 8:00-14:00

    Konsultacje w formie stacjonarnej będą udzielane po wcześniejszym umówieniu się droga mailową.

Bydgoszcz Biuro Fundacji Emic

Bydgoszcz w siedzibie Kujawsko Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego

Zespół

Projekt "Masz prawo wiedzieć!"

Gus www
specjalistka ds. Integracji i koordynatorka projektu Joanna Gus
+48 533 014 283
joanna.gus@emic.com.pl

Konsultacje

Michal 280x200
Konsultant w punkcie informacyjno-doradczym Michał Antonowicz
507 412 653
emic@emic.com.pl

Współpraca ze szkołami

Współpraca ze szkołami
Specjalistka ds. współpracy ze szkołami Natalia Konwerska
507 412 653
natalia.konwerska@ emic.com.pl

Promocja i wolontariat

Promocja i wolontariat
Specjalistka ds. promocji i wolontariatu Katarzyna Margalska-Sędziak
511 176 007
katarzyna.margalska@emic.com.pl

Rynek pracy

przemekNaWWW 1
Specjalista ds. rynku pracy Przemysław Wyciechowski
798 704 908
przemyslaw.wyciechowski @emic.com.pl

Integracja

7 800x533
Specjalistka ds. Integracji Sylwia Żulewska
507 412 653
sylwia.zulewska@emic.com.pl

Obsługa prawna

Pomoc psychologiczna

12 400x267
Lidia Chylewska-Barakat
lidia.barakat@emic.com.pl
Izabela Borejko
Izabela Borejko
izabela.borejko@emic.com.pl

Lektorzy

Katarzyna Rytlewska
Katarzyna Rytlewska
katarzyna.rytlewska@emic.com.pl
4 800x533
Aleksandra Szwagrzyk-Dalasińska
aleksandra.szwagrzyk@emic.com.pl

Księgowość

MariaWWW 300x200
Księgowa Maria Niemyjska
maria.niemyjska@emic.com.p

Administracja

Administracja
Specjalista ds. administracyjnych Radosław Wyciechowski
radoslaw.wyciechowski@emic.com.pl