Kontakt

/Kontakt
Kontakt2018-11-08T13:03:23+00:00

Bydgoszcz w siedzibie Kujawsko Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Konarskiego 1-3, budynek C, I piętro pokój 136, adres email: punkt_fami@bydgoszcz.uw.gov.pl, telefon: 52 349 76 91.
godziny urzędowania: poniedziałek, czwartek, piątek od 8.00 do 14.00
wtorek – od 12.00 do 18.00

Toruń ul. Legionów 15/1, adres email: emic@emic.com.pl, telefon: 507 412 653.
godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, środa od 9.30 do 13:30
czwartek – od 10.00 do 18.00

Zespół

Joanna Gus
Joanna GusSpecjalistka ds. Integracji/Koordynatorka projektu
tel. 533 014 283
joanna.gus@emic.com.pl
Magdalena Gabriel-Sokolnicka
Magdalena Gabriel-SokolnickaKonsultant w punkcie informacyjno-doradczym
tel. 507 412 653
emic@emic.com.pl
Sylwia Antonowicz
Sylwia AntonowiczSpecjalistka ds. współpracy ze szkołami
tel. 507 412 653
sylwia.antonowicz@emic.com.pl
Agnieszka Łuczywek-Warszewska
Agnieszka Łuczywek-WarszewskaSpecjalistka ds. promocji i wolontariatu
Tel. 507 412 653
agnieszka.luczywek-warszewska@emic.com.pl
Przemysław Wyciechowski
Przemysław WyciechowskiSpecjalista ds. rynku pracy
tel. 798 704 908
przemyslaw.wyciechowski
@emic.com.pl
Sylwia Żulewska
Sylwia ŻulewskaSpecjalistka ds. Integracji
tel. 507 412 653
sylwia.zulewska@emic.com.pl
Łukasz Lewandowski
Łukasz LewandowskiPrawnik
lukasz.lewandowski@emic.com.pl
Lidia Chylewska-Barakat
Lidia Chylewska-BarakatPsycholożka
lidia.barakat@emic.com.pl
Monika Goszczyńska
Monika GoszczyńskaLektorka j. polskiego
monika.goszczynska@emic.com.pl
Aleksandra Szwagrzyk-Dalasińska
Aleksandra Szwagrzyk-DalasińskaLektorka j. polskiego
aleksandra.szwagrzyk@emic.com.pl
Maria Niemyjska
Maria NiemyjskaKsięgowa
maria.niemyjska@emic.com.pl
Radosław Wyciechowski
Radosław WyciechowskiSpecjalista ds. administracyjnych
radoslaw.wyciechowski@emic.com.pl

Oferty