Biuro mobilne dla cudzoziemców

/, Ważne/Biuro mobilne dla cudzoziemców

Biuro mobilne dla cudzoziemców

W Państwa gminie/firmie z roku na rok przybywa coraz więcej cudzoziemców, którzy potrzebują profesjonalnego poradnictwa prawnego lub proceduralnego. Pracownicy gminy/firmy potrzebują wsparcia w obsłudze osób zza granicy? Zapraszamy do współpracy! Fundacja Emic wraz z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim od czerwca 2018 r. realizuje projekt “Masz prawo wiedzieć!”, w ramach którego działa biuro mobilne, gdzie udzielamy wsparcia cudzoziemcom z Państw Trzecich.

Dlaczego warto zaprosić biuro mobilne do siebie?

Zatrudniają Państwo osoby pochodzące z Państw Trzecich: Ukrainy, Białorusi, Chin czy Wietnamu? Chcą Państwo, aby czuli się w firmie dobrze i zostali na dłużej? Zależy Wam na budowaniu wizerunku firmy otwartej na cudzoziemców? Wyzwaniem jest bariera językowa? A może brak specjalistów pracujących w obszarze międzykulturowym? Do Państwa instytucji przychodzą cudzoziemcy? Pracownicy instytucji potrzebują wsparcia w kontakcie z nimi? Mamy na to rozwiązanie! Biuro mobilne dla cudzoziemców w Państwa firmie. Na pokładzie m.in. prawnik specjalizujący się w prawie dot. cudzoziemców i psycholożka pracująca w środowisku międzykulturowym.

Jak zamówić biuro mobilne?

Jeśli są Państwo zainteresowani tym, aby nasze mobilne biuro przyjechało do Państwa firmy/instytucji, proszę o wypełnienie krótkiego formularza. Następnie skontaktujemy się z Państwem i ustalimy szczegóły dotyczące naszego przyjazdu.

  1. Rejestrujemy się za pomocą formularza.
  2. Pracownik fundacji kontaktuje się z Państwem i udziela wszelkich dodatkowych informacji.
  3. Wspólnie umawiamy termin spotkania.
  4. Biuro mobilne pojawia się w Państwa firmie/instytucji!

Oferta dla gmin i instytucji

Oferta dla firm

W sprawie szczegółowych ustaleń dotyczących przyjazdu biura mobilnego, prosimy o kontakt z Magdaleną Gabriel-Sokolnicką: magdalena.gabriel@emic.com.pl , tel. 510 065 902

Przyjazd biura mobilnego jest bezpłatny.

By |2019-01-30T14:40:32+02:00Styczeń 29th, 2019|Aktualności, Ważne|0 Comments