Własny biznes - dowiedz się więcej!

17/11/2021

Realizuj marzenie o własnym biznesie w Polsce dzięki franczyzie z Żabką!

Własny biznes, w przeciwieństwie do etatu, pozwala na osiąganie wyników finansowych, na które przedsiębiorca ma realny wpływ. Dodatkowo sam może zarządzać czasem, jaki poświęca na rozkręcenie i kierowanie swoją działalnością. Zalet tego rozwiązania jest naprawdę wiele – nic więc dziwnego, że wiele osób, także pochodzących zza granicy, marzy o działaniu na własną rękę. Choć własny biznes w Polsce może się dla nich wydawać pragnieniem trudnym do realizowania, niekoniecznie tak musi być w rzeczywistości. Ze swoją ofertą franczyzową naprzeciw obcokrajowcom wychodzi sieć Żabka.
  • Do Polski przyjechałam z Ukrainy w drugiej połowie 2016 roku, a od blisko półtora roku prowadzę swoją placówkę pod szyldem Żabka. Na start dostałam niemal wszystko – sklep był przygotowany: miał meble i cały sprzęt, jak również zaopatrzony był w towar, wszystko przy niskiej inwestycji własnej w ten biznes. Podoba mi się również system, w jakim działam - sieć myśli o wielu kwestiach - jako franczyzobiorcy otrzymujemy od niej na bieżąco wytyczne i wskazania, które potem wprowadzamy do naszych placówek - wszystko jest jasne i przejrzyste. Znam innych obcokrajowców, którzy dobrze władają językiem polskim, mają stały pobyt i również zdecydowali się na otwarcie sklepów Żabka. Prowadzenie biznesu otwiera przed obcokrajowcami wiele możliwości, jak wzięcie kredytu czy leasing auta. Wsparcie od sieci zapewnia dodatkowo super początek w byciu na swoim. Jestem zadowolona z tego biznesu i szczerze go polecam - podkreśla franczyzobiorczyni sieci, Anna Mykolaychuk.

Na początek współpracy sieć Żabka gwarantuje nowym franczyzobiorcom zatowarowany i wyposażony sklep, przychód gwarantowany w wysokości 17 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok działalności oraz bonus finansowy z okazji otwarcia placówki wynoszący 10 tys. zł. Przy tym muszą zainwestować jedynie 5 tys. zł. Sieć przygotowuje przedsiębiorców do zarządzania sklepami m.in. zapewniając intensywny cykl szkoleń wprowadzających (teoretycznych i praktycznych) zakończonych egzaminem, którego pozytywny wynik decyduje o zostaniu franczyzobiorcą. Następnie każdy nowy partner biznesowy objęty jest 3-miesięcznym onboardingiem, w ramach którego wykwalifikowani trenerzy ze stront siecią uczą go fachowego zarządzania biznesem.

W ostatnim czasie Żabka, by dodatkowo zabezpieczyć współpracujących z nią przedsiębiorców, wprowadziła nowy produkt „Polisa na biznes”. To ubezpieczenie, które chroni franczyzobiorców na wypadek wystąpienia ujemnego salda finansowego w momencie zakończenia współpracy.

Kandydat, który nie posiada obywatelstwa polskiego i pochodzi z kraju nienależącego do Unii Europejskie, w procesie rekrutacji potrzebuje okazać zezwolenie na pobyt stały, zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego UE, zezwolenia na pobyt czasowy lub ważną Kartę Polaka z wizą i wnioskiem o wydanie karty pobytu. Osoby, które nie mają polskiego obywatelstwa, powinny przedstawić dwóch poręczycieli, którzy takie obywatelstwo posiadają albo opcjonalnie jednego poręczyciela i kaucję w wysokości 25 tys. zł.

  • Marzysz o własnym biznesie w Polsce? Sprawdź franczyzę z Żabką i realizuj się w handlu! Dowiedź się więcej na: www. zabka.pl/franczyza.
  • Kontakt: Parter ds.Rozwoju Franczyzy Sylwia Strzeżek 797 057 401 i Anna Chmielewska 797 305 035